دانلود virtual clonedrive. Virtual CloneDrive 5.4.8.0 2020-01-13

Download Virtual CloneDrive 5.5.0.0 for Windows

دانلود virtual clonedrive

If you have any changelog info you can share with us, we'd love to hear from you! این نرم افزار یک مزیت بسیار خوبی که دارد این است که امکانات بسیاری را به صورت کاملا مجانی در اختیار کاربران قرار می دهد. تنها لازم است یک نرم افزار شبیه ساز نصب و ایمیج هایی که از لوح های فشرده مختلف گرفته شده اند را در آن ها بارگزاری کنیم. خوب دیگه رایت شروع شد باید منتظر بمانید تا رایت به پایان برسد و پیغام رایت سی دی به شما داده بشود. خوب حالا بروی آیکون Key دوبل کلیک کنید. نرم افزار برای ساخت درایو مجازی میباشد و به عنوان سی دی و دی وی دی فیزیکی عمل می کند.

Next

دانلود رایگان نرم افزار ویرچوال کلون درایو

دانلود virtual clonedrive

کافیست بروی فایل ایمیج دابل کلیک کرده تا ایمیج مربوطه به طور خودکار در یکی از درایوهای مجازی Mount شود. شما می توانید بر روی آن درایو ساخته شده فایل کپی کرده یا انتقال دهید و یا از روی آن فایل ها را پاک کنید. بروی آیکون Setup دوبل کلیک کنید تا برنامه نصب اجرا شود. Head over to ourand let us know. دانلود جدیدترین نسخه Virtual CloneDrive 5. بعد از اشتراک، آخرین مطالب سایت از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

Next

نرم افزار ساخت درایو مجازی با Virtual CloneDrive 5.4.7.0 Final

دانلود virtual clonedrive

Virtual CloneDrive این امکان را برای شما فراهم می کند تا قادر باشید نرم افزارهایی را که برای اجرا شدن به سی دی یا دی وی دی احتیاج دارند، بدون نیاز به حضور فیزیکی سی دی یا دی وی دی مورد نظر، از روی هارد دیسک سیستم اجرا کنید. وبر روی Next کلیک کنید. قیمت های درج شده صرفاً به منظور آگاهی شما بازدید کننده گرامی آسان دانلود می باشد! فایل برنامه خراب شده و ازتون خواهش میکنم بنامه رو به روز رسانی کنید. این نرم افزار یک مزیت بسیار خوبی که دارد این است که امکانات بسیاری را به صورت کاملا مجانی در اختیار کاربران قرار میدهد. با این عمل کلون سی دی شما دائمی می شود.

Next

Virtual CloneDrive 5.5.0.0 نرم افزار ساخت درایو مجازی

دانلود virtual clonedrive

The only noise you hear is music or the applictions sounds, and all you need to do is play, work and enjoy. كپی برداری از مطالب ترجمه شده و نشر، بازنشر آن در وب سایت و وبلاگ ها به صورت متن کامل یا بخشی از آن شرعاً حرام بوده و گروه آسان دانلود هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد. منتظر بمانید تا برنامه کلون نصب شود. Virtual CloneDrive works by either mounting a file by right clicking on it or via Explorer, as Virtual CloneDrive is fully integrated in Windows Explorer context menus the process is relatively familiar. علت رایج آن می تواند از دانلود منیجر کرک شده که استفاده می کنید، باشد. CloneDrive مجازی — نرم افزار به تقلید از سی دی و دی وی دی درایو نوری. دانلود از پاتوق یو رایگان می باشد و لینک ها به صورت مستقیم و از سرورهای داخلی برای سرعت بیشتر دانلود ارائه می گردند.

Next

دانلود Virtual CloneDrive 5.5.0.0

دانلود virtual clonedrive

دانلود کلیه فایل ها کاملاً رایگان بوده و استفاده شخصی کاربران از مطالب آزاد می باشد. حالا برای ایمیج گرفتن بروی آیکون که نشان داده ایم کلیک کنید. The optimum solution for your private network, too Do you, or you and your family, have more than one computer at home? You can access your images at any time, from any computer in your network. اما اگر آن را تغییر داده اید، به مسیر نصب انتخاب شده بروید. Virtual CloneDrive این امکان را برای شما فراهم می کند تا قادر باشید نرم افزارهایی را که برای اجرا شدن به سی دی یا دی وی دی احتیاج دارند، بدون نیاز به حضور فیزیکی سی دی یا دی وی دی مورد نظر، از روی هارد دیسک سیستم اجرا کنید.

Next

نرم افزار ساخت درایو مجازی

دانلود virtual clonedrive

هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار را از سایت یاس دانلود درسافت نمایید. تاوارد نصب نرم افزار شوید. پس باید فایل را مجدداً دانلود فرمائید. لطفا اگر مقدوره کرک را بصورت جدا ارائه نمایید یا اگر مشکل امنیتی هست کاربران را در جریان بذارید خیلی ممنون. کلون درایو درباره نرم افزار Virtual CloneDrive … درایو مجازی این نرم افزار یک مزیت بسیار خوبی که دارد این است که امکانات بسیاری را به صورت کاملا مجانی در اختیار کاربران قرار میدهد. واقعا ممنون از سافت گذر یکی از دوستانم این مشکل رو داره. کافیست بروی فایل ایمیج دابل کلیک کرده تا ایمیج مربوطه به طور خودکار در یکی از Mount شود.

Next

نرم افزار ساخت درایو مجازی با Virtual CloneDrive 5.4.7.0 Final

دانلود virtual clonedrive

در این قسمت نوع سی دی خود را مشخص کنید من براتون طبق شماره توضیح می دهم. و در پنجره باز شده بروی Ok کلیک کنید. خوب حالا باید درایور مجازی سی دی برای سیستم خود نصب کنیم به مسیر فایلی که دانلود کردید بروید وبروی فولدر Virtual CloneDrive دوبل کلیک کنید. Virtual CloneDrive supports up to 15 virtual drives at the same time, they can be image files contains audio, video or data. میشه لطفا کرک و خود نرم افزار را جدا از هم بذارید من الان کلشو گرفتم کرکش رو ورژن قبلی خیلی خوب جواب داد.

Next

دانلود رایگان نرم افزار ویرچوال کلون درایو

دانلود virtual clonedrive

من و خیلی های دیگه سرعت اونقدر بالایی برای دانلود این جور نرم افزارها نداریم! این مسئله بارها برام اتفاق افتاده. گزینه شماره 1 درصد کپی شدن را نشان می دهد گزینه شماره 2 زمان باقی مانده وزمان سپری را نشان می دهد گزینه شماره 3 : اگر روی این گزینه کلیک کنید عملیات کپی برداری متوقف می شود. Windows Vista 64 - Many internal changes and improvements, new driver - Updated languages Virtual CloneDrive 5. من پیشنهاد می کنم همیشه شماره 5 را برای کپی برداری انتخاب کنید. بمنظور قرار دادن نرم افزار در این قسمت می بایست مسیر فایل اجرایی نرم افزار را هم در قسمت Inbound Rulesو هم در Outbound Rulesقرار دهید. چون اکثر نرم افزارهایی که احتیاج به عضو بودن توی سایت دارن حجمشن بالاس.

Next

دانلود ورژن جدید CD

دانلود virtual clonedrive

Technical Title: Virtual CloneDrive 5. اگر نوشت recover failed یعنی امکان تعمیر فایل وجود ندارد! حالا باید کلون سی دی را دائمی کنیم برای اینکار به پوشه نصب کلون سی دی رفته وبروی گزینه Key کلیک راست وگزینه Copy را انتخاب نمایید. پس از خرید شارژ و پرداخت قبوض مشخصات به صورت پیامک و ایمیل برای شما ارسال میگردد. حتما برایتان پیش آمده است برای نصب بازی یا یک برنامه، نیاز به ساخت درایو مجازی داشته باشید. کلون درایو احتمالا بهترین نرم افزار درایو مجازی را میتوان برنامه CloneDrive نام برد, این برنامه این امکان را به شما خواد داد تا شما به عنوان درایو مجازی از آن اشتفاده کنید. .

Next